D.U.K.

Pildydami paraišką, jūs sutikote su svetainės taisyklių 2.10 punktu. Norėdami atsisakyti, informuokite svetainę, svetainės administratorių arba paspauskite atsisakymo nuorodą.

Ne, vienintelis mokestis kurį reikės sumokėti asmens tapatybės tvirtinimo  mokestis reikalingas identifikacijai.

Duomenis reikia pateikti tam, kad galėtume patikrinti ir įvertinti Jūsų kredito istoriją.

Ją galite rasti mūsų svetainės meniu punkte PARAIŠKOS FORMA.

Refinansavimas tai kelių įsisikolinimų sujungimas į vieną ir jų padengimas. Refinansavus paskolą, įmokas Jūs mokėsite palankesnėmis sąlygomis.

Galime refinansuoti įvairaus dydžio paskolas iki 30 tūkst. eurų.

Susisiekti su mumis galite el. paštu info@skolometras.lt arba eikite į meniu skiltį SUSISIEKITE ir užpildykite formą.

Išeitį rasti įmanoma ir nesuteikus paskolos. Kreipkitės, kadangi galime suteikti ne tik finansinę, bet ir konsultacinę pagalbą.

Gauta informacija yra perduodama finansiniams partneriams, kurie analizuoja galimybę suteikti paskolą įsiskolinimams padengti. Skolometas.lt specialistai padės atsakyti į teisinius klausimus ir bus tarpininkais bendraujant su kreditoriumi, suteikti teisinę ir mokestinę konsultaciją.

Paskolų palūkanos svyruoja nuo 8 iki 25 metinių procentų ir priklauso tik nuo paskolos gavėjo jau turimų ir refinansuojamų įsipareigojimų dydžio, kredito istorijos ir galimybės per nustatytą laiką grąžinti skolą.

Galime padėti atsikratyti įsiskolinimų ir stabilizuoti išlaidų biudžetą. Galime suteikti paskolą, ji padengs įsiskolinimus ir leis sėkmingai sudėlioti atsiskaitymus su kreditoriais. Galime padėti teisės klausimais, taip pat - užpildyti reikiamas formas skolos grąžinimui.

Priimant sprendimą dėl paskolos išdavimo svarbiausia – Jūsų oficialios, nuolatinės pajamos, kreditingumas ir paskolos grąžinimo užtikrinimas. Deja, bet mūsų partneriai negalės skolinti tiems, kurie turi ilgalaikius įsiskolinimus ir kredito grąžinimo pažeidimus.