Asmeninis išlaidų biudžetas pavertė laimingesniu žmogumi

Asmeninis išlaidų biudžetas pavertė laimingesniu žmogumi

26-erių Šarūnas tikrai negali skųstis prasta finansine situacija. Draudimo bendrovėje besidarbuojantis vaikinas per mėnesį uždirba apie tūkstantį eurų.

Tiesa, jaunuolis pripažino – valdyti savo pinigus jam visuomet buvo nelengva. „Manau uždirbu tikrai gana daug, tačiau mano problema ilgą laiką buvo ta, kad iš esmės viską ir išleidžiu. Kaip tokiu būdų sutaupyti pinigų stambesniems pirkiniams?“, - pats savęs teiravosi vilnietis.

Prieš keletą mėnesių Šarūnas užpildė skolometras.lt paraišką. Vaikinui buvo reikalinga konsultacinė pagalba.

Šarūnui buvo sudarytas asmeninių išlaidų biudžetas, kuris padeda kontroliuoti savo išlaidas. Pasak sostinės gyventojo, dabar gyventi kur kas paprasčiau.

„Man buvo sudarytas asmeninis išlaidų biudžetas, kai aiškiai skaičiuoji ir žinai kam kiek turi skirti, pinigus prižiūri kur kas atsakingiau. Supratau, kad anksčiau daug lėšų tiesiog „išbarstydavau“. Visiems rekomenduoju savo lėšas kontroliuoti atsakingai, tai verčia būti laimingesniu“, - teigė Šarūnas.

Galbūt Jums taip pat reikalingas asmeninis išlaidų biudžetas? Tokiu atveju užpildykite PARAIŠKOS FORMĄ ir netrukus su Jumis susisieksime.
 

Naujienos