Esate skolingi telekomunikacijų bendrovei? Galime Jums padėti

Esate skolingi telekomunikacijų bendrovei? Galime Jums padėti

Skolometras.lt stengiasi padėti visiems žmonėms, kuriems yra reikalinga pagalba susijusi su finansiniais klausimais. Jeigu Jūs negalite susimokėti už telefoną ar internetą, kreipkitės į skolometras.lt ir padėsime išspręsti šią problemą.

Tokiu atveju, galime padengti Jūsų turimą įsiskolinimą. Tačiau, dažniausiai tokio tipo skolos nėra didelės, tad į problemą reikia žvelgti išsamiau.

Galime padėti išsiaiškinti, kodėl pinigų apmokėti sąskaitoms nelieka. Sudarytume Jums asmeninį išlaidų biudžetą, kuris padėtų laiku apmokėti visas sąskaitas.

Neseniai į mūsų projektą kreipėsi Orinta iš Raseinių. Moteris prisipažino, jog tiesiog pamiršta apmokėti telefono sąskaitą, o galiausiai jos telefonas buvo tiesiog „atjungtas“.

„Nežinodavau, kaip atsidėti pinigų. Laiku negaudavau priminimų, o galiausiai tiesiog nebegalėjau niekam paskambinti. Atrodo uždirbu pakankamai, bet taip  gavosi. Esu dėkinga skolometras.lt, kadangi  gavau išties vertingų patarimų kurie padeda išvengti nepatogių situaciją kaip čia“, - pasakojo Orinta.

Galbūt su panašiomis problemomis susiduriate ir Jūs? Tuomet užpildykite FORMĄ ir gausite mūsų finansinę arba konsultacine pagalbą.
 

Naujienos