Itin atidžiai skaitykite paskolų sutartis

Itin atidžiai skaitykite paskolų sutartis

Dažnai žmonės paėmę paskolą iki galo net nesusipažįsta su sutartimi ir alternatyvomis. Pavyzdžiui, keletas žmonių tik jau sudarę sutartis su bankais pastebėjo, jog už tokio paties dydžio vienodomis sąlygomis paimtas būsto paskolas moka skirtingas įmokas.

Šią situaciją pakomentavo Lietuvos bankų asociacijos vadovas Stasys Kropas.

„Palūkanų skaičiavimo tvarkos nėra harmonizuotos net Europos Sąjungos kontekste, taigi tiek atskirose šalyse, tiek tarp skirtingų tos pačiose šalies finansų institucijų gali būti tam tikrų specifikų. Gali skirtis tiek pačių palūkanų skaičiavimas, tiek statistiniai metodai. Kadangi pas mus yra finansų įstaigos iš skirtingų šalių, visai natūralu, kad priklausomai nuo savininkų, gali būti skirtingi skaičiavimai“, - DELFI teigė  S.Kropas.

Tai – tik vienas iš galimų pavyzdžių, kuris puikiai iliustruoja, jog skolintis reikia labai atsakingai, o finansiniuose reikaluose itin gerai nesigaudantiems žmonėms rekomenduojama pasikonsultuoti su finansų specialistais. Konulstacines paslaugas Jums galime suteikti skolometras.lt specialistai. Susiekti galite ČIA.

Naujienos