Itin didelį pavojų kelią greitosios paskolos

Itin didelį pavojų kelią greitosios paskolos

Paskola – itin atsakingas sprendimas. Finansų konsultantai pataria prieš imant paskolą itin apgalvotai pasverti visus įmanomus už ir prieš.
 

Iš esmės kiekviena paskola turi duoti tam tikrą rezultatą. Geriausia kai gauti pinigai yra investuojami. Investuoti galima daug kur: į nekilnojamąjį turtą, į automobilio pirkimą ar į individualų verslą.

Tiesa, šiuo metu Lietuvoje itin populiarios tokios paskolos, kurias investuoti veikiausiai būtų sunku. Žmonės vis dažnai pasirenka greitąsias paskolas, kai pasiskolina gana nedidelę pinigų sumą ir tikisi, jog galės ją greitai grąžinti.

Didžioji dalis greitųjų paskolų būna išleidžiama tiesiog vartojimo išlaidoms ar pramogoms ir iš esmės visiškai nepalengvina žmogaus gyvenimo.
 

Britų finansų apžvalgininkai pastebi, jog greitosios paskolos kelia itin didelį pavojų. Problema tame, jog žmonės galvoja, kad tai – puikus trumpalaikės problemos sprendimo būdas. Jie tiesiog internetu paima paskolą ir po kelių minučių jau džiaugiasi pinigais sąskaitoje, net nepagalvodami apie itin dideles palūkanas.

Didžioji dalis greitąjį vartojimo kreditą paėmusių žmonių, tai padaro ne vieną sykį. To pasekoje tiesiog lygioje vietoje atsiduria finansinėje krizėje, kuri priveda prie daugybės neapgalvotų sprendimų.

Naujienos