Paskolas ima tiek turtuoliai, tiek vargšai

Paskolas ima tiek turtuoliai, tiek vargšai

Nūdienos pasaulyje begalė žmonių tiesiog negalėtų įsivaizduoti savo gyvenimo be paskolų, nesvarbu ar tai vartojamoji paskola, ar paskola internetu, ar dar kito tipo paskola. Paskolas ima neįtikėtinus darbuotojų kiekius turinčios korporacijos, tačiau tą patį daro ir minimalią algą gaunantys žmonės.

„Pasaulis be paskolų sistemos dabar yra tiesiog sunkiai įsivaizduojamas. Įvairių tipų kreditus bankuose ar kituose įstaigose ima visi pradedant daugiavaikėmis šeimomis, baigiant stambiais verslininkais“, - pažymėjo vienas Jungtinių Valstijų apžvalgininkas.

Pati paskolų misija iš esmės yra graži. Paėmęs paskolą žmogus gali įgyvendinti savo tikslus kur kas greičiau, nei jiems galėtų sutaupyti. Visgi, labai didelė besiskolinančiųjų dalis smarkiai nudega ir ilgus metus junta paskolos pasekmes.

„Jeigu skolintųsi tik tie, kurie šį sprendimą priima itin atsakingai, mes gyventume kur kas gražesniame pasaulyje. Reikia suprasti, jog paskola – milžiniška atsakomybė, tačiau dažnai žmonės apie tai nepagalvoja“, - rašė JAV ekonomistas.

Bijote nudegti, tačiau neturite su kuo pasitarti? Kreipkitės į skolometras.lt ir suteiksime Jums konsultacinę pagalbą. Mūsų kontaktus rasite ČIA.

Naujienos