Paskolos refinansavimas išgelbėjo asmeninį gyvenimą

Paskolos refinansavimas išgelbėjo asmeninį gyvenimą

Vilnietis Antanas jau kurį laiką nesugebėjo išbristi iš skolų. Sostinės gyventojas pripažįsta, susidariusi situacija kenkė ne tik piniginei, bet ir asmenininiam gyvenimui. Pašlijo vyro santykiai su žmona, vyko vis didesni konfliktai su vaikais.

„Buvo išties sunku – skolos man veržė kaklą, todėl dariausi irzlus, - atviravo Antanas. – Pašlijo santykiai su žmona ir vaikais, kadangi visą laiką galvojau tik apie tai kaip grąžinti skolas“.

Sykį neapsikentusi Antano žmona pati pradėjo ieškoti problemos sprendimo būdų. Ji sužinojo apie paskolos refinansavimo galimybes ir patarė vyrui tuo pasinaudoti.

„Išties mane išgelbėjo žmona. Ji sužinojo apie refinansavimo galimybes, o aš tuo pasinaudojau. Labai džiaugiuosi, kad gavau refinansavimą, kadangi dabar galiu gyventi normalų gyvenimą“, - kalbėjo Antanas.

„Dabar galiu laiku mokėti visas įmokas ir sėkmingai išlaikyti šeimą. Kai ko nors paprašo vienas iš vaikų, galiu jiems tai nupirkti, ko dar visai neseniai sau leisti negalėjau“, - pokalbį užbaigė vyras.

Naujienos