Paskolos refinansavimo neprireikė. Vilnietis: džiaugiuosi sulaukęs konusltacinės pagalbos

Paskolos refinansavimo neprireikė. Vilnietis: džiaugiuosi sulaukęs konusltacinės pagalbos

Dar pakankamai jaunas skolometras.lt projektas gali pasidžiaugti, jog padeda vis daugiau žmonių. Neseniai skolometras.lt suteikė konsultacinę pagalbą vilniečiui Juozui.

„Turėjau pasiėmęs nedidelę paskolą. Uždirbu vidutinę algą ir tikrai esu pajėgus mokėti įmokas. Tačiau, prisipažinsiu, tiesiog nemoku elgtis su pinigais. Leisdavau juos taip, kad paprasčiausiai neužtekdavo įmokoms mokėti. O juk būtent dėl neatsakingų išlaidų ir buvo paimta paskola“, - atviravo vyras.

Juozas suprato, jog ir toliau taip gyventi negali.  Sostinės gyventojas pradėjo ieškoti variantų kurie padėtų stabilizuoti išlaidų biudžetą.

„Iš pradžių galvojau, kad tiesiog susiimsiu ir įsiskolinimus pradėsiu mokėti laiku, tačiau pinigų vis tiek trūkdavo. Tuomet pradėjau ieškoti pagalbos internete, man reikėjo pagalbos planuojant kaip išleisti savo pinigus.

Galiausiai kreipiausi į skolometras.lt. Dabar turiu subalansuota asmeninį biudžetą ir matau, jog išties daug pinigų tiesiog iššvaistydavau. Džiaugiuosi,  kad susiėmiau laiku“, - pasakojo Juozas.

Naujienos