Prasiskolinusi moteris: refinansuokite iškart

Prasiskolinusi moteris: refinansuokite iškart

Jovita tikina, jog gyvenime daugiau nebesiskolins. Vieniša dviejų sūnų motina turi karčios patirties su greitaisiais kreditais ir situacijos, su kuria susidūrė pati nedrįstų linkėti net didžiausiam priešui.

Kaunietė skolintis pradėjo netekusi darbo. Tuo metu paprasčiausiai reikėjo pajamų einamosioms išlaidoms, o skolintis iš giminių moteris nenorėjo.

„Gavosi taip, kad netekau darbo. Galvojau, kad kitą susirasiu labai greitai, todėl paėmiau greitąjį kreditą. Jeigu jį atiduoti praktiškai iškart, tai ne taip ir skauda, visgi gavosi taip, kad darbo greitai aš neradau.

Iš principo nenorėjau skolintis iš giminių. Dabar suprantu, kad principus reikėjo nustumti į šalį – tai būtų gerokai palengvinę mano gyvenimą, visgi laiko atgal neatsuksiu“, - pasakojo Jovita.

Neradusi darbo moteris ėmė dar vieną kreditą, galiausiai turėjo atiduoti jau du. Lėšų tam moteris neturėjo.

„Patekau į tiesiog beviltišką situaciją, kai privalėjau skolintis tik tam, kad pratęsčiau jau turimų savo kreditų grąžinimo terminus. Iš to man realiai nebuvo jokios naudos, tik tai, jog manęs nepriduoda antstoliams. Mano skolos didėjo, o morališkai jaučiausi pasiekusi dugną“, - atviravo dabar siuvėja dirbanti kaunietė.

Galiausiai Jovita pradėjo dirbti, tačiau skolų našta siekė jau apie 3 tūkst. eurų. Moteris kurį laiką ir toliau tiesiog pratęsinėjo turimų skolų terminus. Nors ir neėmė naujų paskolų, tačiau turimi įsipareigojimai nemažėjo, o atlygio vos pakako sudurti galą su galu.

Jovita suprato, jog taip gyventi tiesiog nebegali ir ėmė ieškoti išeities internete. „Manau, jog gyvenime visuomet turi būti tam tikras sprendimas, todėl ėmiau ieškoti galimybių. Galiausiai mano akys užkliuvo už žodžių paskolos refinansavimas. Iš pradžių man tai atrodė kaip eilinė afera, tačiau dabar galiu lengviau atsikvėpti“, - prisipažino moteris.

Taip, supratote teisingai, Jovita užpildė paraiškos formą ir jai buvo suteiktas paskolos refinansavimas. Šia galimybe ji pataria pasinaudoti visiems, kurie jaučiasi apgauti ir atsidūrę nepavydėtinoje situacijoje.

„Visuomet ieškokite išeities, kad ir kaip beviltiškai besijaustumėte. Jeigu nedarysite nieko, greičiausiai, kad jūsų padėtis tik blogės. Aš gailiuosi, kad ėmiau „greitukus“, taip pat man gaila, jog apie paskolos refinansavimą sužinojau taip vėlai – būčiau šia galimybe pasinaudojusi iš karto“, - sakė Jovita. 

Naujienos