Refinansavimą gavęs studentas: dabar galiu atsikvėpti

Refinansavimą gavęs studentas: dabar galiu atsikvėpti

Skolometras.lt primena, jog gali suteikti ir turimų paskolų refinansavimą. Tą gali paliudyti Kaune studijuojančio Tado istorija. Šiuo metu nedirbančio vaikino skolos siekė kiek daugiau nei tūkstantį eurų, o galimybių grąžinti visą sumą iškart vaikinas neturėjo.

„Universitete netikėtai gavau skolą ir turėjau už ją susimokėti. Orumas neleido apie tai kam nors pasakoti, tad pasiėmiau greitąjį kreditą“, - apie savo ir paskolų pažintį kalbėjo Tadas.

Informacines technologijas studijuojantis jaunuolis tikėjosi sutaupyti pasiskolintą sumą per keletą mėnesių, visgi to padaryti nepavyko. „Galvojau, kad sutaupysiu, tačiau, žinote, jauniems žmonėms pinigai kartais išsileidžia greičiau nei norėtųsi. Gavosi taip, kad ne tik negalėjau grąžinti, bet ir dar daugiau pasiskolinau“, - pasakojo Tadas.

Vyras prisipažino, jog skolos jį tiesiog pradėjo kamuoti. Šią problemą jis bandė išspręsti net žaisdamas azartinius žaidimus, o tai turimus finansinius įsipareigojimus tik dar labiau išaugino: „Tapau gana niūrus, nes visą laiką galvojau kaip spręsti turimą problemą. Net pradėjau žaisti azartinius žaidimus, bet skola tik dar labiau augo“.

Tadas manė, jog ir toliau teks skolintis, tačiau naršydamas internete sužinojo apie refinansavimo galimybę. „Tiesa sakant, buvau gana nepatiklus, galvojau, kad tai tam tikras dalykas, kuris dar labiau išaugins skolas, bet kai pasidomėjau refinansavimu, supratau, jog tai gali mane išgelbėti“, -džiaugėsi laikinosios sostinės gyventojas.

Dabar vaikinas kas mėnesį mokės sumą, kurią gali sau leisti ir miegos kur kas ramiau: „Išties džiaugiuosi, kad tai susitvarkė, dabar galiu atsikvėpti, miegoti ramia galva ir galiausiai susikaupti mokslams. Visiems rekomenduočiau refinansavimo galimybes“.

Naujienos