Refinansavimą gavusi pora: galbūt išmoksime valdyti savo finansus

Refinansavimą gavusi pora: galbūt išmoksime valdyti savo finansus

Skolometas.lt komanda džiaugiasi, jog padėjo vilniečių porai Arnui ir Vilijai. Pastarajai jau kurį laiką galvos skausmą kėlė turimos skolos. Pora pripažino, jog nepajėgė vykdyti finansinių įsipareigojimų.

Pirmasis skolintis pradėjo Arnas. Vyras paėmė greitąjį kreditą tam, jog galėtų atlikti automobilio remontą. Deja, vyras laiku nesugebėjo įvykdyti finansinių įsipareigojimų ir, neturėdamas pinigų, skolinosi toliau.

Vilija iš pradžių itin kritiškai žvelgė į savo vaikino skolas. Tačiau situacija susiklostė taip, jog galiausiai pasiskolino ir ji. Moters motinai smarkiai pašlijo sveikata ir reikėjo lėšų gydymui.

„Abu supratome, jog skolinamės neatsakingai, bet kažkodėl tai darėme. Taip ir patekome į itin nemalonią situaciją, kai skirti lėšų sau praktiškai negalime“, - guodėsi Arnas.

Skolometras.lt sutiko refinansuoti tiek Arno, tiek Vilijos turimus įsiskolinimus. Be to, porai buvo sudarytas išlaidų biudžetas, kuris turėtų padėti kur kas racionaliau leisti pinigus.

„Džiugu, kad radome tokią išeitį. Mokėsime tiek, kiek galime. Svarbiausia, kad skolos tikrai neaugs ir galbūt pagaliau išmoksime valdyti savo finansus “, - kalbėjo Vilija.

Naujienos