Refinansavimas gerokai palengvino gyvenimą

Refinansavimas gerokai palengvino gyvenimą

Vilnietis Vykintas pastaruosius metus gyveno išties didelėje įtampoje. Vyras pripažįsta, jog skolinosi labai neatsakingai ir dėl to turėjo labai didelių finansinių sunkumų.

„Pats esu dėl visko kaltas. Aš labai neatsakingai skolinausi – ėmiau greituosius kreditus. Buvau girdėjęs, jog su jais geriau neprasidėti, tačiau reklamos buvo labai patrauklios. Pirmą kartą grąžinau laiku, o taip viskas ir prasideda. Galiausiai skolinausi dar ir dar, o kaip reikės grąžinti nežinojau. Prikaupiau skolų, nes dengiau vienas kitomis, tikrai to niekam nerekomenduočiau“, - atviravo sostinės gyventojas.

Laimei Vykintas galiausiai rado šviesą tunelio gale. Paskolos refinansavimas leido vyrui kur kas lengviau atsikvėpti ir išsivaduoti iš kaklą gana smarkiai veržusių finansinių pančių.

„Pradėjau ieškoti įvairių variantų ir galiausiai sužinojau apie tai, jog paskolas galima refinansuoti. Pasidomėjau tuo išsamiau ir supratau, kad tai yra būtent tai ko man reikia. Refinansavimas man tikrai smarkiai palengvino gyvenimą, dabar galiu atversti naują lapą, o klaidų ateityje tikrai nebekartosiu“, - pasakojo Vykintas.
 

Naujienos