Refinansavimas leido pradėti gyvenimą nuo naujo lapo

Refinansavimas leido pradėti gyvenimą nuo naujo lapo

Benediktas prieš keletą mėnesių naktimis miegodavo itin neramiai. Vyras jautė nuolatinį stresą. Tą lėmė prasta finansinė situacija - kaunietis turėjo daugybę skolų.

"Neatsakingai skolinausi tik tam, jog pasilinksminčiau. Tą daryti pradėjau labai jaunas. Žinote, gyvenau šia diena ir negalvojau, kokios manęs lauks pasėkmės. Skolos išaugo, pasiekė 3 tūkstančius eurų. Aš supratau, jog negaliu patekti į anstolių rankas, todėl iš paskutiniųjų mokėjau pratęsimo mokesčius", - pasakojo Benediktas.

Vyro pajamos nebuvo itin didelės, todėl atiduoti skolų su didelėmis palūkanomis, jis praktiškai neturėjo šansų. Būtent dėl to įsikonolinimus jis nusprendė refinansuoti.

"Pradėjau ieškoti galimybių, kaip situaciją galėčiau pakeisti. Viskas baigėsi tuo, jog refinansavau savo skolas ir dabar moku kur kas palankesnėmis sąlygomis. Man tai bus labai gera pamoka - dabar suprantu prie kokių baisių pasėkmių gali privesti neatsakingas skolinimasis. Džiaugiuosi, jog dabar savo gyvenimą galiu pradėti iš naujo ir šios skolos jo galutinai nesugriovė", - mintimis dalinosi Benediktas.

Galbūt refinansavimas būtų reikalingas ir Jums? Tokiu atveju užpildytkite PARAIŠKOS FORMĄ.

Naujienos