Refinansavimas sugrąžino orų gyvenimą

Refinansavimas sugrąžino orų gyvenimą

Dažnas žmogus, turėdamas įsiskolinimus, kurių grąžinti negali, tiesiog pasiduoda. Tai yra esminė klaida. Tam tikros išeitys egzistuoja net ir kritinėse situacijose. Vienas iš galimų problemos sprendimo būdų – paskolos refinansavimas.

Vilnietis Mykolas buvo skolingas beveik 4 tūkst. eurų. Vyras pripažįsta, jog išties nežinojo kaip atiduoti skolas. 25-erių sostinės gyventojas netgi skolinosi tam, jog padengtų jau turimus įsiskolinimus.

„Buvau įklimpęs skolose ir nežinojau kaip jas grąžinti. Netgi skolinausi toliau, net ir matydamas savo padėtį“, - pasakojo Mykolas.

Dabar vyras gailisi, jog iškart nepradėjo mąstyti, kaip išspręsti susidariusią situaciją. Mykolas skola buvo refinansuota, tačiau, jei tai būtų padaryta kiek anksčiau, dabar įsiskolinimai būtų kur kas mažesni.

„Džiaugiuosi, jog sužinojau apie refinansavimo galimybę ir gavau skolometras.lt refinansavimą. Dabar galiu gyventi oriai, kadangi man net lieka pinigų sumokėjus visas įmokas. Vienintelis dalykas, dėl kurio gailiuosi – tai, jog problemos sprendimo būdų nepradėjau ieškoti anksčiau. Buvau tiesiog pasidavęs, o tai tik padidino skolas“, - kalbėjo Mykolas.

Galbūt paskolos refinansavimas reikalingas ir Jums? Tokiu atveju užpildykite PARAIŠKĄ.
 

Naujienos