Skolos privertė išeiti iš darbo

Skolos privertė išeiti iš darbo

Tai, jog neatsakingas skolinimasis gali tapti išties labai didele problema, gali paliudyti klaipėdietė Vilma. Moteris, per daug negalvodama, kaip reikės grąžinti pasiskolino apie 2 tūkstančius litų.

„Tuo metu man reikėjo pinigų. Tiksliai net neatsimenu nuo ko viskas prasidėjo. Žinojau, kad yra bendrovių kurios suteikia paskolas lengvai ir greitai, taigi paėmiau kreditą internetu“, - teigė Vilma.

Uostamiesčio gyventoja pinigus išleido pakankamai greitai, tačiau savo išlaidose skolų grąžinimo numačiusi nebuvo. „Pinigai išsileido, tačiau juk turėjau juos grąžinti. Labai daug mąsčiau apie esamą padėtį, bet kas iš tų minčių, juk pinigų tiesiog neturėjau“, - atviravo 27-erių moteris.

Galiausiai likimas Vilmai smeigė dar vieną dūrį – ji buvo atleista iš darbo: „Galvojau kaip atiduoti skolas, todėl nukentėjo mano darbo našumas. Viskas baigėsi tuo, jog manęs buvo paprašyta išeiti“.

Dabar Vilma gali padėkoti tėvams, būtent jie padėjo dukrai sunkią akimirką bei supažindino su refinansavimo galimybe.

Skolometras.lt ne tik refinansavo moters įsiskolinimus, bet ir sudarė asmeninį išlaidų biudžetą. Pastarasis turėtų padėti Vilmai niekada nebepatekti į tokio dydžio finansinę duobę.

„Man tai buvo didelė pamoka, kai skola refinansuota galiu lengviau atsikvėpti. Manau, kad šią savo klaidą atsiminsiu visą gyvenimą ir, jeigu, dar teks skolintis, tai darysiu itin atsakingai“, - teigė Vilma.
 

Naujienos