Paskolos refinansavimas

Paskolos refinansavimas yra  visų turimų įsiskolinimų sujungimas į vieną ir gautos įsiskolinimų sumos apmokėjimas. Taigi, gavę refinansavimą turėsite tik vieną skolą. Be to, Jus bus sudarytas planas, kuriuo vadovaudamiesi per tam tikrą laikotarpį dalimis grąžinsite įsiskolinimus.

Jeigu turite tik vieną įsiskolinimą, taip pat galite gauti refinansavimą. Tačiau vienas didžiausių refinansavimo pliusų būtent ir yra galimybė sujungti keletą įsiskolinimų.

Ką turėsite daryti gavę refinansavimą? Kiekvieną mėnesį mokėsite sutarto dydžio įmoka su kur kas mažesnėmis palūkanomis, nei mokėdavote anksčiau.

Kad būtų dar lengviau iki galo suprasti paskolos refinansavimo pavyzdį pateiksime Jums konkrečią situaciją. Trims skirtingoms įstaigoms esate skolingi atitinkamai 200, 400 ir 600 eurų. Taigi, mes sujungsime visus šiuos įsiskolinimus į vieną ir gautą 1,2 tūkst. eurų sumą refinansuosime.

Jūsų 1,2 tūkst. eurų skola niekur nedings, tačiau turėsite nebe tris, o vieną, didesnės sumos, įsiskolinimą. Jūs turėsite šią sumą grąžinti refinansuotojui, tačiau tai bus atliekama per ilgą laiko tarpą mokant vienodo dydžio mėnesines įmokas su kur kas palankesnėmis palūkanomis, nei mokėjote prieš gaudami paskolos refinansavimą.

Dažnu atveju žmonės tiesiog mokėdavo pratęsimo palūkanas, kas realiai vesdavo tik į dar blogesnę padėtį. Paskolos refinansavimas suteiks galimybę išsilaisvinti tikrąją to žodžio prasme. 

Tą patvirtina ir mūsų vykdyta klientų apklausa. Net 96 iš 97-ių apklaustų paskolos refinansavimą gavusių žmonių labai džiaugiasi sužinoję apie šią galimybę ir ja sėkmingai pasinaudoję. Jie džiaugiasi, jog gerokai sumažėjo jų mėnesinės įmokos, netgi ramiau miega.

Dalis iš apklaustų žmonių jau apskritai yra atlikę visas refinansavimo įmokas ir niūrų savo gyvenimo laikotarpį, kai turėjo daugybę neatsakingų skolų gali paprasčiausiai pamiršti.

Galbūt skolas norite pamiršti ir jūs? Tokiu atveju patariame nedelsti ir jas apjungti. Užpildykite PARAIŠKOS FORMĄ, jūsų paraiška bus svarstoma ir galbūt gausite refinansavimą jau kelių dienų bėgyje. 

Naujienos