Deja, visiems padėti negalėjome. Kodėl?

Iškart norime informuoti, jog absoliučiai visiems refinansavimo suteikti tikrai negalime. Taip yra todėl, kad dalis paraiškų paprasčiausiai neatitinka vieno ar kelių mūsų keliamų reikalavimų, tačiau tokiu atveju galime pasiūlyti kitokią pagalbą.

Reikalavimai, dėl kurių galėjo būti nesuteiktas refinansavimas:

1) Mes negalime refinansuoti Jūsų turimų įsiskolinimų tuomet, kai Jūs neatlikote identifikacijos, kuri patvirtintų Jūsų asmens duomenis. Nežinodami Jūsų asmens kodo, negalime suteikti refinansavimo, todėl šiuo atveju identifikacija yra būtina. Atlikdami identifikacijos procesą, Jūs identifikuojate savo asmeninius duomenis ir, tokiu atveju, galime Jums pasiūlyti geriausią įmanomą refinansavimo variantą palankiausiomis sąlygomis. Identifikacijos procesas atliekamas dviem būdais – SMS žinute arba bankiniu pavedimu. Tikslesnę informaciją, kaip atlikti asmens tapatybės identifikaciją, rasite pildydami paraiškos formą.
 

2) Kai kuriais atvejais negalime suteikti refinansavimo tuomet, kai neturite laiduotojo. Pastarasis turi užtikrinti, jog grąžins Jūsų skolą tuo atveju, jei Jūs pats to padaryti negalėsite ir yra reikalingas tuomet, kai Jūsų pajamos yra kiek per mažos ar turite labai nepalankią kredito istoriją. Svarbiausia, neišsigąsti ir nemanyti, jog egzistuoja didelė galimybė, kad nepajėgsite patys grąžinti skolos. Taip veikiausiai nebus ir realiai laiduotojo įsikišimo neprireiks, tačiau tokiu būdu norime užsitikrinti pasitikėjimą iš abiejų pusių. Be to, jeigu turėsite laiduotoją, mes galėsime suteikti refinansavimą kur kas palankesnėmis sąlygomis, kadangi turėsime papildomą užtikrinimą, jog refinansuota suma bus grąžinta.

3) Refinansavimo negalime atlikti ir tuomet, kai nėra pateikiami visi reikalingi dokumentai bei nėra parodomas aiškus noras bendradarbiauti. Galite prarasti galimybę gauti refinansavimą, kai jūs neatvykstate į susitikimą, kai jau galime pasirašyti sutartį arba suderinus sutarties detales neatsiliepiate į telefono skambučius. Tokiu atveju galite prarasti pasitikėjimą ir netekti galimybės gauti paskolos refinansavimą.
 

4) Kai kuriais atvejais refinansuoti negalime pagal numatytus Lietuvos Banko nuostatus, kadangi skolos gali neatitikti Jūsų gaunamų pajamų arba pajamos yra tiesiog per mažos. Visgi, tokiu atveju norime atkreipti dėmesį, jog esame pasiruošę Jums suteikti teisinę pagalbą, kuri išties gali smarkiai sumažinti pačią įsiskolinimų sumą ar palūkanas. Be to, reikia nepamiršti, kad jau kelerius metus egzistuoja ir fizinio asmens bankroto galimybė. Svarbiausia – veikti iškart ir ieškoti problemos sprendimo būdo, o ne vengti mokėjimų ir dar labiau didinti savo skolas.

Naujienos